Zostań dystrybutorem firmy JONIEC®

Kładziemy nacisk na ciągły rozwój, dlatego wciąż poszerzamy sieć naszych partnerów. Dołącz do nas i zostań częścią prężnie rozwijającego się rynku ogrodzeń betonowych.

Najwyższa jakość

Tworząc nasze produkty, korzystamy z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii.

Skuteczny marketing

Docieramy do szerokiego grona klientów, skutecznie promując nasze produkty.

Rozpoznawalna marka od 30 lat

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się liderem rynku w branży ogrodzeń betonowych.

Wysokozasięgowy marketing

Nasz rozwinięty marketing obejmuje obszary prasy branżowej, portali branżowych oraz mediów społecznościowych, gdzie możemy poszczycić się liczbą 45 tysięcy obserwujących na Facebooku oraz 2800 na Instagramie. Wspieramy także naszych dystrybutorów, kładąc nacisk na ich marketingowy rozwój. Udostępniamy im odpowiednie materiały i narzędzia, aby efektywnie promować nasze produkty.

Pożądane produkty

Firma JONIEC®, z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej, stanowi niekwestionowanego lidera na konkurencyjnym rynku polskim i wschodnio - europejskim. Zawsze dążymy do wprowadzania nowatorskich projektów do produkcji, utrzymując wysokie standardy jakości. Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty, takie jak ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady oraz bloczki elewacyjne, które spełniają najwyższe normy i wymagania. Dzięki optymalizacji produkcji utrzymujemy niezmiennie wysoką jakość naszych wyrobów. Jesteśmy gotowi na dalsze poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, dbając zarówno o naszych klientów, jak i partnerów biznesowych.

Porozmawiajmy o współpracy


Wyślij wiadomość * pole wymagane
* pole wymagane
* pole wymagane
* pole wymagane
Zadzwoń do nas 18 332 53 90 / 602 539 182
Napisz do nas joniec@joniec.pl