\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

22 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22 w Radomiu odbyła się kolejna edycja turnieju karate kyokushin w konkurencji kumite pod nazwą „Dragon Fights Kyokushin Cup”, którego organizatorem był Dragon Fight Club z Radomia. a brało udział

\r\n\r\n

W turnieju brało udział  200 młodych zawodników, w tym trzynastoosobowa grupa młodych karateków ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa w składzie: Alicja Piotrowska, Alicja Szumilas, Jagoda Zelek, Szewczyk Dagmara, Angelika Biedroń, Justyna Zelek, Renata Sukiennik, Patryk Kądziołka, Krzysztof Paruch, Maksymilian Wojs, Michalik Kamil, Jakub Sowa i Jakub Kądziołka.

\r\n\r\n

Po zaciętych pojedynkach, z których większość Karatecy ARS Klub Kyokushinkai rozstrzygali na swoją korzyść przed czasem, siedmioro podopiecznych sensei Arkadiusza Sukiennika zajęło miejsca na podium. Medali byłoby więcej gdyby nie fakt, że młodzi limanowscy karatecy na etapie walk o wejście do strefy medalowej bądź walk już w strefie medalowej rywalizowali między sobą – przykładem może być walka o wejście do finału pomiędzy Renatą Sukiennik a Angeliką Biedroń, lub walki o 3 miejsce pomiędzy Alicją Piotrowską i Alicją Szumilas oraz pomiędzy Angeliką Biedroń i Justyną Zelek czy walka o złoty medal pomiędzy Krzysztofem Paruchem a Patrykiem Kądziołką.

\r\n\r\n

W efekcie końcowym miejsca na podium zajęli:
\r\n– Jakub Sowa – 1 miejsce,
\r\n–
Jakub Kądziołka – 1 miejsce,
\r\n–
Krzysztof Paruch 1 miejsce,
\r\n–
Renata Sukiennik – 2 miejsce,
\r\n– Patryk Kądziołka 2 miejsce,
\r\n– Alicja Szumilas 3 miejsce,
\r\nJustyna Zelek 3 miejsce.

\r\n\r\n


\r\nTuż za podium, na czwartym miejscu uplasowały się: Angelika Biedroń i Alicja Piotrowska. Ala i Andzia przegrały walki o 3 miejsce z klubowymi koleżankami.
\r\nTa ilość zdobytych medali pozwoliła uplasować się naszemu klubowi na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n