\r\n\r\n

\r\n\r\n

\r\n\r\n

\r\n\r\n

26 marca w Krakowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików. UKS Płomień reprezentowali: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski, Filip Golonka oraz Julia Domiter. Zawody okazały się najlepszym występ w historii klubu - prawie każdy zawodnik wrócił do domu z medalem!

\r\n\r\n

\r\n\r\n

W grze indywidualnej zwyciężył Dawid Kosmal, na drugim stopniu podium uplasował się Miłosz Sawczak, a trzeci był Karol Sułkowski. Filip Golonka uplasował się w przedziale 33-40. W kategorii młodziczek Julia Domiter zajęła 3 miejsce.

\r\n\r\n

W grze deblowej najlepsi okazali się Dawid Kosmal w parze z Miłoszem Sawczakiem. Julia Domiter w parze z Klaudią Karczmarczyk zajęła 3 miejsce.

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom! Jesteśmy bardzo dumni, że wspieramy tak utalentowanych zawodników!