Zapraszamy 6 czerwca b.r. na stadion LKS „Zalesianka”! Tam, u stóp Mogielicy odbędzie się Powiatowy Dzień Dziecka. Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Limanowej, radio RDN Nowy Sącz oraz gminy: Kamienica, Słopnice i Dobra. 

 

Firma JONIEC jest partnerem imprezy. Zapewnimy dzieciom super atrakcję: przejażdżkę rajdowym autem terenowym. Na gości będzie czekać wiele innych ciekawych niespodzianek, m.in. Turniej Piłki Nożnej Żaków, w którym będą rywalizowały cztery drużyny: Harnasie Tymbark, MKS Limanovia, LKS Mordarka, AP Mam Talent. Dużych emocji możemy spodziewać się podczas pokazu w wykonaniu zawodników Ars Klub Kiokushinkai Limanowa. Po nich zaprezentuje się zespół regionalny Luhacovice z Czech oraz Joanna Leśniak, Wojciech Steczowicz i Wojciech Śliwa.


Około godziny 18 scenę opanują dziennikarze radia RDN Nowy Sącz, współorganizatorzy imprezy, którzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami. Będzie też możliwość poznania pracy reportera radiowego od kuchni. Rozgłośnia RDN uruchamia od 6 czerwca nową specjalną częstotliwość dla mieszkańców powiatu limanowskiego. Od tego dnia najświeższe informacje z regionu na 105,1 FM!W trakcie imprezy zapraszamy na liczne gry i zabawy z animatorami. Każdy będzie mógł sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, poczuć się jak Rafał Sonik w Dakarze podczas przejażdżki quadem. Dla fanów motoryzacji AMK Limanowa zaprezentuje się w specjalnym pokazie. Koła Gospodyń Wiejskich zadbają, by nikt podczas zabawy nie był głodny. Panie przygotują wiele przysmaków regionalnych. Wszystkie atrakcje – gratis!A na deser – goście specjalni! Anna Potaczek, znana z serialu W-11 i gwiazda wieczoru - jeden z najbardziej znanych polskich kabareciarzy – Marcin Daniec w specjalnym programie.