\r\n

\r\n

Erzbergrodeo dla CAŁEJ RODZINY

\r\n

 

\r\n

\r\n

To już niedługo – XVI Erzbergrodeo! Sensacyjna liczba 1.500 uczestników z 35 krajów i 5 kontynentów zmierzy się w 2010 roku z "GÓRĄ z ŻELAZA" i razem z ponad 2.500 osobami towarzyszącymi i tysiącami widzów postawią arenę Erzberg w centrum zainteresowania przez 4 dni! Wśród uczestników Erzbergrodeo co roku zwiększa się liczba osób, które zabierają ze sobą swoje rodziny. W tym roku organizatorzy oferują uczestnikom własny FAMILY PADDOCK - obozowisko rodzinne. Cechą szczególną tego obozowiska jest fakt, iż od godz 22:00 panuje tam cisza nocna. FAMILY PADDOCK jest doskonałym miejscem dla osób, które chcą odpocząć po imprezie Erzbergrodeo albo np. zabierają ze sobą dzieci. Obozowisko rodzinne znajduje się tylko kilka minut drogi od areny Erzbergrodeo. W celu zarezerwowania miejsca w FAMILY PADDOCK należy przesłać e-mail z pełnymi danymi osobowymi, numerem startowym i liczbą osób towarzyszących na adres: office@erzbergrodeo.at

\r\n

 

\r\n

 UWAGA!!!

\r\n

 

\r\n

DLA KIBICÓW, KTÓRZY PRZYJADĄ NA ERZBERGRODEO MAMY PREZENT - CZAPECZKĘ JONIEC TEAM!
\r\n

\r\n

 

\r\n

Informacja: joniec@joniec.pl

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Przyjazd na Erzbergrodeo 2010

\r\n

 

\r\n

 Dla uczestników, jak i osób towarzyszacych,  przyjazd na obszar zawodów, ewentualnie do obozowiska ,jest możliwy już w środę 02.06.2010 od godz 7:00. Prosimy o postępowanie zgodnie z poleceniami obsługi, która wskaże miejsce w obozowisku. 

\r\n

\r\n
 
\r\n

\r\n

\r\n

Zapraszamy w imieniu organizatorów Erzbrgrodeo i Joniec Teamu na wspólne imprezowanie oraz kibicowanie naszemu  zawodnikowi-Pablo, który w tym roku zmierzy się z „Górą z Żelaza" i własnym strachem "wyznaczając nowe granice" swoich możliwości.

\r\n

 

\r\n

\r\n

\r\n

Góra ta nie bez powodu została nazwana „Górą z Żelaza”... Pojedź i sam zobacz jak 1500 zawodników walczy do ostatniego tchu!

\r\n

 

\r\n

\r\n

www.erzbergrodeo.at

\r\n

 

\r\n

http://www.youtube.com/watch?v=ICmyDytgyqc

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Tadeusz Tedy Błażusiak na Erzbergrodeo XV - 2009 - zobacz! Naprawdę warto!

\r\n

 

\r\n

http://www.youtube.com/watch?v=XbHJuJwMjok

\r\n

 

\r\n

http://www.youtube.com/watch?v=2q0K8HYdL-A&feature=player_embedded#!