W niedzielnym pojedynku z "Żelazną górą" i wspaniałymi zawodnikami sportów motocrossowych nasz Pablo po starcie jechał bez żadnych  kolizji i parł naprzód niesamowicie.

\r\n

 

\r\n

W  punkcie kontrolnym o nazwie "Skalisty Szop-Pracz" zakończył swój start na 443 miejscu. Jest to olbrzymi sukces Pawła.

\r\n

Motor nie wytrzymał trzeciego dnia pojedynku i z powodu awari sprzęgła Paweł był zmuszony wycofać się z wyścigu. Gdyby nie ta awaria mogło być lepiej, ale to był dopiero jego pierwszy start i to cenne doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. W sumie wszystkie punkty kontrolne przejechało tylko15 zawodników z 500 startujacych w finale. Niekwestionowanym mistrzem po raz czwarty został Tadeusz Taddy Błażusiak wielka gwiazda sportu motocrossowego.

\r\n

Cieszymy się z wyników Pawła i z jego powrotu, przed nim następne zawody i wierzymy, że dotychczasowe osiągnięcia wpłyną pozytywnie na przebieg Jego sportowej kariery i dodadzą mu motywacji w następnych zawodach.

\r\n

 

\r\n

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków!

\r\n

 

\r\n

Szczególnie gorące podziękowania intraktywnej telewizji limanowa28, która była na miejscu z nami i na bieżąco relacjonowała poczynania Pabla. Ich ciężka praca pozwoli przybliżyć  Państwu tą niesamowitą imprezę oraz Team Joniec,

\r\n

 

\r\n

 Pokaz Free Style

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Lista wyników

\r\n