\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Już 08.12.2012 na Atlas Arenie w Łodzi będziemy świadkami II edycji organizowanych w Polsce mistrzostw świata w dyscyplinie superenduro. Zainteresowanie tą dyscypliną rośnie za sprawą naszego rodaka mistrza znanego na całym świecie Tadeusza Błażusiaka, zawody w Polsce to dla niego powrót do kraju i wspaniały pokaz jazdy dla publiczności z którą ma doskonały kontakt.

\r\n

Zapraszamy również do głosowania w plebiscycie Dziennika Polskiego na najlepszego sportowca regionu Małopolskiego 2012, gdzie prowadzi Tadeusz Błażusiak.

\r\n

link do plebiscytu Asy Małopolski 2012

\r\n

 

\r\n

Z naszego regionu startuje w mistrzostwach zawodnik Klubu BKFM Flow Słopnice - Emil Juszczak, który zdobył w Pucharze Polski I miejsce w swojej kategorii. Emil jest dobrze przygotowany i liczymy na przyjemną niespodziankę z Jego udziałem. Do mistrzostw pomaga mu się przygotować Paweł Kaim, który w zeszłym roku startował na Atlas Arenie.

\r\n

Drugim akcentem naszego regionu na mistrzostwach jest wykonanie przez Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Remedium, ceramicznych medali dla zwycięzców. Medale ufundowała Firma PUH "Joniec". Mamy wielką nadzieję że ten z numerem "1"  trafi do Tadeusza Błażusiaka i wzbogaci jego kolekcję pucharów i medali.

\r\n

 

\r\n

Link na stronę organizatora Mistrzostw w Polsce

\r\n

Link na stronę Tadeusza Błażusiaka

\r\n

 

\r\n