Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, które odbyły się w dniach 4-7.02.2020 r., to jedno z najważniejszych w Polsce miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej. 

Firma JONIEC® po raz kolejny zaprezentowała swoje nowości i bestsellery. Produkt, który zyskał uznanie nie tylko klientów, ale także organizatorów MTP, to nowoczesne ogrodzenie ROMA Perfect, nagrodzone w tym roku Złotym Medalem. Organizatorzy targów oraz jury konkursu Acanthus Auerum docenili także naszą firmę za projekt i przygotowanie stoiska targowego najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej. Przyznana tylko 8 firmom statuetka Złotego Akanta to nagroda dla najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Dziękujemy za nagrody i docenienie naszej pracy!

BUDMA to dla nas przede wszystkim czas spotkań, ciekawych rozmów i wymiany opinii i doświadczeń. Dziękujemy licznie przybyłym partnerom handlowym. Cieszy nas fakt, że duże zainteresowanie naszymi produktami przejawili także potencjalni nowi klienci. Targi BUDMA 2020 to był niezwykle pracowity czas.