Złoty Medal MTP BUDMA 2018 to jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej, tradycji. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA zdobył uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów.

Ogrodzenie ROMA to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia  i mury, które zapewniają całkowitą ochronę posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy. Bloczki ROMA mogą być także użyte jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice, obrzeża klombów czy mury oporowe.

Produkt miał swoją premierę w roku 2016 i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Ogrodzenie ROMA zostało już wcześniej wyróżnione Medalem Targów DOM w Kielcach oraz tytułem HOME ZONE Jakość i Niezawodność.

Nagrodzony produkt można obejrzeć na poznańskich targach BUDMA 2018. Stoisko firmy JONIEC®: pawilon 5, nr 23.