Firma Joniec, wspierając działania Galerii Sztuki Michała Liszki, promuje artystów i przybliża sztukę wszystkim tym, którzy są otwarci na nowe doznania. Jednym z efektów tej współpracy jest organizacja cyklu wystaw tureckiej artystki Ozlem Kalkan Erenus, która po raz pierwszy prezentuje swoje obrazy w Polsce. Jej malarstwo, przedstawiające motywy otaczającej nas codzienności, jest już bardzo rozpoznawalne w Istambule, gdzie autorka mieszka i tworzy. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości i w Polsce znajdzie się grono miłośników obrazów tworzonych za pomocą piasku, żywic i naturalnych barwników.

Dzięki staraniom Galerii Sztuki obecnie ma miejsce także kolejna wystawa w Hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie prezentująca obrazy Tadeusza Koseli. Ten częstochowski artysta jest laureatem wielu nagród i uczestnikiem wystaw na całym świecie, zarówno zbiorowych jak i indywidualnych.
 

Współpraca mecenasa sztuki Firmy Joniec i Galerii Michała Liszki owocuje pojawianiem się coraz większej liczby wydarzeń o charakterze artystycznym. Mając na celu przybliżanie i promowanie sztuki zarówno wśród dojrzałych, jak i bardzo młodych ludzi galeria organizuje sympozja naukowo-artystyczne, plenery, spotkania ze znanymi artystami i warsztaty. Co miesiąc organizowane są nowe wystawy i prezentowani są nowi artyści. Już niebawem uruchomione zostaną kolejne galerie, które pozwolą nam dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

 

 

 

 

Wystawy, które są prezentowane w Krakowie w Hotelu Hilton Garden Inn oraz w City Center Bonarka w Kawiarni Mount Blanc, można będzie oglądać do końca marca. Serdecznie zapraszamy!