Projekt HOME ZONE Jakość i Niezawodność ma na celu promocję przedsiębiorstw, które oferują produkty nowoczesne, spełniające wymogi najwyższej funkcjonalności, estetyki i jakości. Laureaci projektu tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty są na pierwszym miejscu. 

Podczas uroczystej Gali projektu, która odbyła się 29.11.2017 r. w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie certyfikat odebrał Dyrektor Handlowy Łukasz Gołąb. W gali wzięli udział przedstawiciele nagrodzonych firm, znani architekci oraz przedstawiciele show-biznesu.

Firma JONIEC® po raz drugi została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2017 nagrodzone zostały płytki elewacyjne ILLIZI. Jury konkursu doceniło produkt, który idealnie dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze. Moda na pokrywanie ścian betonowymi płytkami o różnorodnym kształcie, fakturze i kolorze trwa od wielu lat i wciąż ma swoich zwolenników wśród architektów wnętrz. Innowacyjność płytek ILLIZI polega na zredukowanej grubości – dzięki temu płytka jest lżejsza i nie zabiera przestrzeni pomieszczenia, w którym jest zastosowana.

Pełna lista laureatów HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017

Relacja video z Gali HOME ZONE - Superstacja 

Relacja video z Gali HOME ZONE - Domo+