\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Jesteśmy już po I i II rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski SuperEnduro które odbyły się w Bytomiu, gdzie po długiej przerwie wystartował zawodnik JONIEC-TEAM Michał Burdek.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Zawodnicy z całej Polski licznie stawili się na starcie zawodówTor był bardzo szybki i dobrze przygotowany, z dużą ilością przeszkód. Pierwszego dnia zmagań pogoda się udała. Michał ukończył zawody na 5 pozycji w klasie MP Open, w której najszybszy był Paweł Szymkowski. Ten nie dawał szans rywalom...

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Kolejnego dnia pogoda już niestety nie pomagała zawodnikom i płatała figle, pojawił się nawet grad z deszczem. Tor stał się niesamowicie śliski, przez co bardzo męczący. W kwalifikacjach Michał zaliczył mocną "glebę" i kolejne starty jechał z obolałym barkiem. Dodatkowo, w ostatnim finale, Michałowi nie udał się start i zaliczył kolejny upadek na stłuczony bark. Finalnie Michał ukończył zawody na 7 pozycji, a w klasyfikacji generalnej uplasował się na 6 miejscu. Niepokonany był Paweł Szymkowski, który zdeklasował zawodników zgarniając komplet punktów.