JAKOŚĆ ROKU to tytuł przyznawany przez kapitułę największego w Polsce konkursu promującego jakość w polskich przedsiębiorstwach. "Szukamy i nagradzamy przedsiębiorstwa propagujące odpowiedzalność w biznesie, uczciwość oraz rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych, lepszych produktów i usług" - mówi Marcin Kałużny, organizator i pomysłodawca konkursu, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej.

Nasza firma, świadoma jakości swojego produktu, poddała się niezależnej ocenie, która potwierdziła, że wszystkie nasze działania koncentrują się wokół rozwoju procesów jakościowych i dążeniu do osiągnięcia najwyższego poziomu obsługi klientów.

 "Wyznaczamy nowe granice" - motto przewodnie Firmy "Joniec" -  doskonale opisuje i definiuje politykę naszego działania zmierzającego do ciągłego doskonalenia jakości oferowanych produktów i usług. Misję firmy realizujemy poprzez poszukiwanie własnych nowatorskich rozwiązań technologicznych, współpracę z najlepszymi producentami i dostawcami surowców a także poprzez budowanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami. Ważną rolę w realizowaniu misji firmy odgrywają lojalni pracownicy zaangażowani we wszystkie etapy rozwoju i funkcjonowania firmy.

Zdobywając tytuł „Jakość Roku 2011” nasza firma umocniła budowaną od lat pozycję na rynku ogrodzeń betonowych i elewacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Finałowej Gali, która odbyła się  28 lutego 2012 roku w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski, w imieniu właściciela Firmy "Joniec" dyplom odebrał Jakub Tatkowski.