Beskid Wyspowy to przepiękna okolica, o wielu walorach krajoznawczych, przyrodniczych i kulturowych. Turyści znajdą tu trasy o różnym poziomie trudności, dzięki czemu malownicze krajobrazy dostępne są praktycznie dla każdego. Firma JONIEC® wspiera akcję Odkryj Beskid Wyspowy, której pomysłodawcą są Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie i Forum Gmin Beskidu Wyspowego. Warunkiem otrzymania Odznaki "Korona Beskidu Wyspowego" jest wejście na 40 szczytów gór. Kolejność ich zdobywania jest dowolna, podobnie jak czas, w którym można zabiegać o Odznakę. Szczyty można zdobywać dowolną trasą, indywidualnie, zespołowo, z przewodnikiem turystyki górskiej PTTK lub w dowolnej innej konfiguracji.

Każda osoba, która zdobędzie Odznakę (szczegóły znajdziesz tutaj: Regulamin Odznaki Korony Beskidu Wyspowego) - począwszy od 15 maja 2021 r., może otrzymać także praktyczne gadżety ze znakiem JONIEC® (kubek metalowy z karabińczykiem oraz chustę „buff”). Żeby je otrzymać należy wykonać 2 kroki:

1/ Trzeba opublikować na swoim profilu swoje zdjęcie z odznaką, a w opisie oznaczyć profil Firma JONIEC (@Firma JONIEC) oraz dodać do opisu posta hashtagi: #OdkryjBeskidWyspowy #naSzlakuZfirmaJONIEC.

2/ Po opublikowaniu takiego postu należy wysłać wiadomość prywatną do profilu Firma JONIEC ze swoimi danymi kontaktowymi (nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu) oraz scan lub zdjęcie książeczki PTTK z datą potwierdzające zdobycie odznaki.*

Zachęcamy do zwiedzania okolic Tymbarku i Limanowej, miejsca narodzin firmy JONIEC®, oraz podziwiania pięknych widoków roztaczających się z każdego z 40 szczytów Beskidu Wyspowego.*Przesłanie danych w wiadomości prywatnej do profilu Firma JONIEC wiąże się z wyrażeniem zgodę na przetwarzanie przez firmę: Mieczysław Joniec, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mieczysław Joniec Firma Produkcyjno - Usługowo – Handlowa „Joniec®”, Tymbark 109, 34-650 Tymbark, NIP: 7371000914, REGON: 490711307 danych osobowych w celach wysyłki upominków w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy. Wyrażenie woli jest zgodne z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich dany. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności [https://www.joniec.pl/firma/polityka,685.html]