Niezapomniane wrażenia, atmosfera, charakterystyczny ryk silników motocrossowych połączył miłośników i sympatyków tego sportu na największej na świecie imprezie motocrossowej Erzbergrodeo - Austria. Wśród startujących - Paweł Pablo Kaim z Teamu Joniec, który doskonale spisywał się na tych zawodach. Po wspaniałej jeździe w prologach w piątek i sobotę Pablo zakwalifikował się do ścisłego finału na 288 miejscu. Jest to olbrzymi jego sukces, ponieważ  zakwalifikowanie się do finału w Erzbergrodeo jest uważane za doskonały wynik. W niedzielnym finale Pablo radził sobie rewelacyjnie i gdyby nie awaria sprzęgła, byłby napewno w czołówce. Ostatecznie został sklasyfikowany na 443 miejscu. To doskonały wynik, ponieważ w zawodach startowało 1800 zawodników, następnych 1200 było w rezerwie, a tylko 15 zawodników ukończyło wyścig.

Interaktywna telawizja objeła patronatem medialnym starty Pawła jak i wyprawę Teamu Joniec do Austrii.  Ich bezpośrednia relacja, filmy,  wywiad z Taddy Błażusiakiem, który zwyciężył po raz czwarty z rzędu i wieloma ludzmi, biorącymi udział w tej niesamowitej imprezie  przybliży Państwu obraz i atmosferę panującą na Erzbergrodeo.

Zpraszamy również do odwiedzenia strony Teamu Joniec, gdzie można  zobaczyć wiele zdjęć, nie tylko Pabla, ostateczne wyniki, a także na strony: