\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

W dniach 16-17 października 2015 r. w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego zawodnicy JONIEC TEAM wzięli udział w 1 Rajdzie Cielądza.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Pogoda przywitała nas deszczową aurą, co wskazywało, że podróżowanie w szybkim tempie wymagało będzie sporej koncentracji i nie lada umiejętności. Odcinki, które przygotował Automobilkub Tomaszowski były bardzo szybkie, z dużą ilością lekkich łuków, nieco faworyzując mocniejsze samochody. Nasi reprezentanci początkowo przejechali trasę bardzo spokojnym i równym tempem, jednak to nie wystarczyło i od kolejnej pętli musieli "cisnąć", aby walczyć o wygraną w rajdzie. Efektem była poprawa czasów o ponad 11 sek. Jak się później okazało - nie wystarczyło to, aby pokonać silnych rywali w dużo mocniejszym samochodzie. Ostatecznie załoga JONIEC TEAM wywalczyła drugie miejsce w klasie K3 ze stratą niecałych 4,5 sek. Organizatorzy przewidzieli, poza pamiątkowymi pucharami, również nagrody rzeczowe w postaci oleju silnikowego TEDEX oraz innych gadżetów związanych z tą firmą.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\r\n

Chcielibyśmy już teraz serdecznie zaprosić Państwa na rajd 3 Super OS o Puchar AMK Limanowa 2015, odbywający się na odcinku wyścigu górskiego "Przełęcz pod Ostrą", który odbędzie się 24 października 2015r. 
\r\nWięcej szczegółów niebawem.

\r\n