\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Po udanej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ekipa JONIEC TEAM bierze udział w kolejnej akcji dobroczynnej. Tym razem wraz z innymi załogami rajdowymi, będziemy jeździć dla małego Patryka.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

"Patryk to rezolutny pięciolatek który mieszka w Dobczycach i od trzech lat zmaga się z śmiertelną chorobą jaką jest złośliwy nowotwór mózgu. Mimo tak młodego wieku przeszedł już dwie, bardzo ciężkie operacje, które jednak nie pozwoliły na całościowe usunięcie guza. Guza, który atakuje i niszczy ciało Patryka. Chłopiec mimo, że w wyniku choroby stracił wzrok w lewym oku, ani myśli się poddawać. Lekarze w Polsce nie są jednak w stanie mu już pomóc. Jedynym ratunkiem dla Patryka jest bardzo kosztowna terapia w Stanach Zjednoczonych. Procedura ta została wyceniona na ogromną kwotę 1,2 miliona złotych.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\r\n

Rodziców Patryka nie jest stać na tak ogromny wydatek. Dlatego też zwracamy się do Was – wspólnie możemy więcej. Potrzebujemy tych 1 200 000 zł. Dadzą one Patrykowi 90% szans na całkowite wyleczenie."

\r\n\r\n

12 lutego o godz. 10:00 serdecznie zapraszamy i prosimy o przybycie wszystkich, którzy chcą pomóc a w zamian mogą doświadczyć rajdowych emocji. Miejscem imprezy będzie teren pod dobczycką zaporą.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na facebooku.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n
\r\n<a href="https://www.facebook.com/events/265445567208632">Rajdowa Walentynka dla Patryka</a>
\r\n