W dniach 26-27 marca b.r. gościliśmy najlepszych dystrybutorów i partnerów biznesowych naszej firmy. Okazją do spotkania była 30-ta rocznica założenia firmy JONIEC®. Podczas uroczystej jubileuszowej gali podsumowaliśmy wszystkie momenty, które były ważne dla rozwoju firmy i miały wpływ na to, jakim przedsiębiorstwem dziś jesteśmy i co oferujemy naszym klientom. Mieczysław Joniec, właściciel firmy i gospodarz jubileuszowej uroczystości, w krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim przybyłym gościom krótkim stwierdzeniem: „pracujemy z najlepszymi dla najlepszych”.

Podczas gali podziękowaliśmy naszym kontrahentom za długoletnią owocną współpracę i podarowaliśmy przedstawicielom wszystkich firm, które przybyły na uroczystość, symboliczne jubileuszowe dyplomy. Wieczór uświetnił zespół Pectus, który nie tylko zagrał swoje największe przeboje, ale także nawiązał świetny kontakt z gośćmi, zachęcając ich do wspólnej zabawy. Po koncercie zabawa trwała przez całą noc przy dźwiękach popularnych przebojów prezentowanych przez DJ’a.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi partnerami biznesowymi, bez których sukces firmy JONIEC® nie byłby możliwy. Każde takie spotkanie potwierdza, że współpracujemy z gronem wspaniałych osób.