Firma JONIEC została wyróżniona w konkursie LIDER BIZNESU Powiatu Limanowskiego w kategorii „Średnie Przedsiębiorstwa”. Podczas X Gali Przedsiębiorczości wyróżnienie to odebrał właściciel firmy Mieczysław Joniec. LIDER BIZNESU to wyjątkowe wyróżnienie nadawane od 10 lat przedsiębiorstwom, które produkują lub świadczą usługi najwyższej jakości, solidnie i rzetelnie płacą podatki, zwiększają zatrudnienie i wspierają lokalne społeczności. Celem tego programu jest tworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy, który rozwijając własną firmę  równocześnie angażuje się w wiele lokalnych przedsięwzięć. Coroczne listopadowe Święto Limanowskiej Przedsiębiorczości ma na celu podkreślenie roli i znaczenia firm, które funkcjonują w regionie i które mają wpływ na gospodarczy rozwój powiatu limanowskiego.

X Galę Przedsiębiorczości uświetnili wyjątkowi goście: Komisarz UE Elżbieta Bieńkowska, Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak Kamysz, Senator RP Stanisław Hodorowicz, Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa - to tylko niektóre nazwiska osób, które pojawiły się 14 listopada 2014 r. w Limanowej, by wspólnie z organizatorami i przedsiębiorcami świętować sukcesy lokalnej przedsiębiorczości.

Organizatorami Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości są Starostwo Powiatowe w Limanowej Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców oraz  Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.