W dniu 9 listopada 2023 r. odbyła się Gala projektu Kreator Budownictwa Roku. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, które już po raz 13. nagrodziło najlepszych z branży budowlanej. Podczas finałowej Gali w Pałacyku Otrębusy k. Warszawy wręczono 54 certyfikaty, wyróżniając osoby, firmy oraz produkty i inwestycje kreujące rynek budowlany. Wśród nich znalazła się firma JONIEC®, która otrzymała 3 certyfikaty:

- w kategorii Osoba wyróżniony został Mieczysław Joniec,

- w kategorii Firma wyróżniona została FPUH JONIEC Mieczysław Joniec,

- w kategorii Produkty i Inwestycje wyróżnione zostało Ogrodzenie modułowe ROMA.

Celem projektu jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym. Uhonorowane firmy pozytywnie kontrastują na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Wyróżniane są także osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, odznaczają się charyzmą, przedsiębiorczością i kreatywnością.

Prestiżowe tytuły Kreator Budownictwa Roku 2023 wręczyli Aneta Grinberg-Iwańska, prezes Wydawnictwa PIIB, oraz Mariusz Dobrzeniecki, prezes Krajowej Rady Polska Izba Inżynierów Budownictwa, a także Piotr Krasiński, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Wydarzenie uświetnili swą obecnością także przedstawiciele Patronów honorowych i Partnerów.

Pełna relacja z Gali znajduje się na stronie www.kreatorbudownictwa.pl:

Laureaci OSOBY: https://kreatorbudownictwaroku.pl/laureaci

Laureaci FIRMY: https://kreatorbudownictwaroku.pl/laureaci-firmy

Laureaci PRODUKTY I INWESTYCJE: https://kreatorbudownictwaroku.pl/laureaci-produkt-inwestycje

Zapraszamy obejrzenia relacji z Gali: https://www.youtube.com/channel/UCjVeVl6Swe7_09NHAUfMXiQ