\r\n


\r\n9 września na terenie Mysiadła przy ulicy Puławskiej w Warszawie odbędzie się kolejna runda Pucharu Polski Super Enduro. Super Enduro to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin, która z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularna dzięki osobie Tadeusza Błażusiaka, polskiego Mistrza Świata. Zawodnicy będą walczyć na zamkniętym niedługim torze pełnym różnorodnych przeszkód i utrudnień. W Mysiadle odbędzie się III runda zorganizowanego po raz pierwszy w tym roku Pucharu Polski.

\r\n

 

\r\n

Organizatorem zawodów jest klup motocykolwy Jarper X Racing Team, który po raz kolejny wspólnie z władzami Gminy Lesznowola organizuje widowiskowe sportowe przedsięwzięcie. Zawody odbywają się pod auspicjami Polskiego Związku Motorowego.

\r\n

\r\n

W barwach Joniec Team zobaczymy na torze Emila Juszczaka, który pod okiem "Pabla" Pawła Kaima robi spore postępy. Pablo niestety ze względu na kontuzję kręgosłupa, której nabawił się w I Rundzie, nie weźmie udziału w zawodach.

\r\n

 

\r\n

Przypominamy Państwu, że 7 października w Tymbarku odbędzie się RUNDA FINAŁOWA PUCHARU, na którą serdecznie zapraszamy. Mamy też dobrą wiadomość dla kibiców: podczas imprezy odbędzie się losowanie wielu atrakcyjnych nagród! Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych REMEDIUM z Tymbarku otrzymało od firm z terenu powiatu limanowskiego wiele cennych darów, za które serdecznie w imieniu stowarzyszenie dziękujemy. Losy będą do kupienia już wkrótce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na  stronę Stowarzyszenia www.remedium-tymbark.pl/ , oraz na naszą stronę.