\r\n

 

\r\n

 Piątek, sobota - eliminacje, niedziela - finał. To już w tym tygodniu największa impreza enduro Erzbergrodeo XVII. Już po raz 17 zawodnicy będą się zmagać z " Górą z Żelaza" Wśród nich zawodnik naszego teamu Paweł "Pablo" Kaim. Zapraszamy do miejscowści Eisenerz  w Austrii gdzie odbywają się zawody, lub śledzenia imprezy na naszej stronie. Mamy nadzieję, że tym razem Pablo dojedzie do mety, a byłby to ogromny sukces. W eliminacjach startuje 1500 zawodników, do finału awansuje 500, a do mety dociera kilkunastu. To świadczy o randze i stopniu trudności tych zawodów. 

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Pablo już w obozowisku....

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

24.06.2011

\r\n

 

\r\n

Pierwszy prolog już za nami. Paweł pomimo obolałego barku po ostatniej konuzji pojechał świetnie i zajął 175 miejsce. Wspaniale spisują się pozostali polscy zawodnicy Tadeusz Błażusiak jest 4, Sebastian Krywult 6 a Marcin Frycz 7. Jutro następny start o awans do finału.

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

25.06.2011

\r\n

 

\r\n

Pogoda w tym roku nie sprzyja imprezie. Deszcz, wiatr, chmury, czasem tylko wyłoni się słońce. Drugi prolog dla Pawła skończył się niezbyt ciekawie. Po dobrym starcie złapał "gumę" i tak pokonywał trasę. Można było poprawić wczorajszą i tak doskonałą pozycję. Może jutro w finale szczęście będzie mu sprzyjać. Z powodu deszczu przerwano również pokaz FMX.

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

26.06.2011

\r\n

 

\r\n

Finał!!!

\r\n

Pierwsze miejsce dla Tadeusza Błażusiaka! Nasz zawodnik Paweł Pablo Kaim w finale na 76 miejscu!

\r\n

W sumie w pierwszej setce znalazło się 8 Polaków. Ponizej link do wyników:

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

wyniki

\r\n

 

\r\n

Zapraszamy na portal: ścigacz.pl gdzie możecie zobaczyć fotorelację oraz video z Erzbergrodeo.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

 

\r\n