Trenerska nominacja dla trenera UKS Płomień jest sporym wyróżnieniem. Albert Golonka otrzymał ją od Dyrektora Sportowego Polskiego Związku Tenisa Stołowego Stefana Dryszel, autorytetu w dziedzinie tenisa stołowego, medalisty Mistrzostw Świata i Europy, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski. 

W stolicy Węgier rywalizować będzie trzech kadetów i trzy kadetki z Polski. Wśród nich zapewne będzie m.in. Dawid Kosmal. Młody zawodnik UKS Płomień Limanowa wygrał niedawno Grand Prix Polski Kadetów. Decyzja w tej sprawie zapadnie już wkrótce.

Albert Golonka szkoli młodych tenisistów już 16 lat. Zaraża ich swoim zapałem do gry i pasją do tej pięknej, ale bardzo trudnej technicznie dyscypliny sportu. Wyróżnienie trenera UKS Płomień jest nie tylko jego osobistym sukcesem, ale również docenieniem wieloletniej działalności klubu uczniowskiego. 

- To dla mnie spory zaszczyt - podkreśla Albert Golonka. - Traktuję to jednak przede wszystkim jako wyraz docenienia dla całego środowiska tenisa stołowego w Limanowej. To wiele lat poświęceń i wysiłków, żeby UKS Płomień mógł dzisiaj się szczycić mocną pozycją młodzieżowego szkolenia tenisa stołowego. Z powierzonej mi roli Kadrze Narodowej postaram się wywiązać jak najlepiej.