W dniu 22 kwietnia 2018r. w Krakowie, w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów w tenisie

stołowym. W zawodach brał udział Bartosz Sułkowski, który wywalczył 3 medale: srebro w grze indywidualnej i w grze podwójnej z Bartoszem Królikowskim (KS Gorce Nowy Targ), oraz brąz w grze mieszanej w parze z Angeliką Janik (KS Podwawelski Kraków).


W dniu 28 kwietnia 2018 w Krakowie, na hali Bronowianki rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.
W zawodach wzięło udział po 12 młodziczek i młodzików z małopolskiego ipodkarpackiego województwa. Indywidualnie w zawodach zwyciężyli Emilia Skuba (KS Bronowianka Kraków) oraz Miłosz Sawczak (UKS Płomień Limanowa). W grach podwójnych tryumfowali Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) w parze z Zuzanną Wielgos (LZS Kąkolówka) oraz Miłosz Sawczak w parze z Karolem Sułkowskim (obaj UKS Płomień Limanowa).

W dniach 04-06.05.2018 r. w Luboniu odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów – w Ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział dwóch zawodników Płomienia: Dawid Kosmal oraz Julia Domiter. Dawid rozpoczął turniej bardzo dobrze – do ćwierćfinału doszedł ze stratą tylko jednego seta. W meczu z Patrykiem Lewandowskim po zaciętym boju zawodnik UKS Płomień przegrał 4:3 i tym samym uplasował się na 5 miejscu. W parze z Szymonem Kolasą (KS Gorce Nowy Targ) stanął na 3 stopniu podium. Pomimo braku medalu w turnieju indywidualnym Dawid utrzymał miejsce w ogólnopolskim rankingu na podium po całym sezonie i tym samym zostanie powołany na Puchar Świata do Cetniewa – Turniej ITTF oraz Mistrzostwa Europy do Rumunii. Cały sezon młody zawodnik zakończył na 2 miejscu spośród 792 zawodników listy ogólnopolskiej. Julia Domiter zakończyła turniej na miejscu 17 – było to najwyższe miejsce Julii w tym sezonie.