W tym roku temat przewodni świątecznego konkursu dla Podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu REMEDIUM w Tymbarku to ”CHOINKO PIĘKNA JAK LAS, CHOINKO ZOSTAŃ WŚRÓD NAS”.

W konkursie wzięło udział 56 uczestników, którzy przygotowali prace w 4 kategoriach: RYSUNEK, MALARSTWO, GRAFIKA KOMPUTEROWA oraz TECHNIKI MIESZANE.

Oceny prac dokonało Jury złożone z pracowników Firmy JONIEC®. Ze względu na bardzo wysoki poziom zgłoszonych prac, wybór laureatów nie był łatwym zadaniem. Uczestnicy, jak co roku wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, kreatywnością i starannością w wykonaniu prac.

Dodatkowo przeprowadzono głosowanie internautów na profilu FB Firmy JONIEC®, które wyłoniło Laureata nagrody „Fanów FB Firmy JONIEC®”.

Prezes Mieczysław Joniec wręczył Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom świąteczne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Złożył również podziękowania dla Pani Dyrektor oraz Opiekunów pracowni Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu REMEDIUM w Tymbarku, a następnie w nawiązaniu do tematu konkursu, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Choinko piękna jak las..."

Konkurs wyłonił szczególnie utalentowanych twórców, jak również stał się inspiracją do przygotowania projektu dobroczynnej kartki świąteczno-noworocznej 2022 Firmy JONIEC®. Kartka świąteczna wraz z życzeniami zostanie rozesłana do naszych partnerów biznesowych, a także zaprezentowana w galerii na stronie internetowej Firmy JONIEC® oraz w mediach społecznościowych.

Prace wszystkich Uczestników można podziwiać w Bibliotece Publicznej w Tymbarku do 16 listopada br.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom oraz Opiekunom za udział oraz wspólne spotkanie podczas rozstrzygnięcia konkursu.

 

Poniżej lista tegorocznych laureatów:

Nagroda Fanów FB Firmy JONIEC® - ANNA DUDZIK

Kategoria RYSUNEK

I msc – LUCJAN STACH

II msc – NATALIA PIETRYGA

III msc – KATARZYNA BRZAZGOŃ

Kategoria MALARSTWO

I msc – MARLENA WOŹNIAK

II msc – DOMINIKA ABRAMCZYK

III msc – AGNIESZKA WRONA

Kategoria GRAFIKA KOMPUTEROWA

I msc – ARKADIUSZ KOSMAL

II msc – KRZYSZTOF CEDZIDŁO

III msc – JERZY DROŻDZAK

Kategoria TECHNIKI MIESZANE

I msc – AGNIESZKA KULIG

II msc – KRZYSZTOF STAŚKO

III msc – PAWEŁ SEBASTJAŃSKI