W dniu 11.03.2019 r. w gościnne progi Hotelu Binkowski w Kielcach zjechali się najlepsi dystrybutorzy produktów firmy JONIEC®. Okazją do spotkania było szkolenie, w ramach którego dyrektorzy i kierownicy firmy JONIEC® podzielili się informacjami, które są przydatne w codziennej pracy partnerów handlowych. 

Szkolenie rozpoczął właściel firmy Mieczysław Joniec, który opowiedział o swojej pasji przekształconej w sposób na życie. Następnie poruszane były takie tematy, jak: innowacje technologiczne, nowości 2019, kalkulator do liczenia ogrodzeń, co jest ważne przy budowie ogrodzenia, reklama i social media zaprezentowane przez obsługującą nas agencję ImPress PR.

Wieczorem wszyscy zaproszeni goście spotkali się na bankiecie, aby przy dobrej muzyce móc wymieniać spostrzeżenia, doświadczenia i uwagi. Zabawa trwała do samego rana.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom handlowym za udział w szkoleniu, miłe spotkanie oraz wszystkie uwagi, które są dla nas cennym źródłem informacji i motywacją do ciągłego doskonalenia.