09.11.2011  w Limanowskim Domu Kultury odbyła się VII Gala Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego.

 

Limanowska Gala Przedsiębiorczości współorganizowana przez Powiat Limanowski i Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców ma na celu promowanie działalności gospodarczej i jest okazją do podsumowania konkursu w kategoriach: Lider Biznesu Powiatu Limanowskiego, Inicjatywa Gospodarcza Roku, Mikroprzedsiębiorca Roku, a w tym roku po raz pierwszy Człowiek Serca. Tegoroczna Gala miała wyjątkowy charakter ze względu na odznaczenia które otrzymali przedsiebiorcy z rąk Stanisława Kracika Wojewody Małopolskiego w asyście Stanisława Gągały Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Wojewoda wręczył przedsiebiorcom Odznaczenia Państwowe - przyznane przez Prezydenta RP na mocy postanowienia z dnia 27 września 2011r. za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej – Złote, Srebrne oraz Brązowe Krzyże Zasługi. Miło nam poinformować, że wśród zacnego grona odznaczonych Srebrny Krzyż Zasługi otrzymał również Mieczysław Joniec właściciel Firmy JONIEC.

 

-   Gala to święto dla naszych przedsiębiorców i wyróżnienie tych najlepszych – mówił Jan Puchała, starosta powiatu limanowskiego. – Chcemy w ten sposób pokazać ich wkład w tworzenie miejsc pracy, ich udział w sponsoringu. Bez przedsiębiorców nie byłoby podatków dzięki, którym powiat, gminy mogą się rozwijać. My ze swojej strony za wszelką cenę pomagać przedsiębiorcom, szczególnie przez Powiatowy Urząd Pracy z którego przeznaczamy środki na tworzenie nowych miejsc pracy, jak również dofinansowanie na staże i prace interwencyjne.

 

 

 

Firma "Joniec" w kategorii Średnie Przedsiębiorstwa otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Biznesu za utrzymywanie pozycji rynkowej i wysokiego tempa rozwoju.

 

Wicej informacj:

 

TV28

 

Powiat Limanowa

 

sadeczanin.info/aktualnosci-gospodarka

 

sądeczanin.info

 

RDN Nowz Sącz 

 

Reportaż TV z VII Gali Przedsiębiorczości