\r\n\r\n

\r\n\r\n

\r\n\r\n

\r\n\r\n

6 maja na torze treningowym AMK Gorce w Nowym Targu odbyła się III runda Mistrzostw Polski SUPER ENDURO. Wśród 54 zawodników i zawodniczek, JONIEC SHERCO TEAM reprezentował Emil Juszczak, który wrócił do rywalizacji po kilkumiesięcznej przerwie w startach i treningach spowodowanych poważną kontuzją nogi.

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Emil okazał się bezkonkurencyjny w grupie open! W pięknym stylu pokonał ubiegłorocznego triumfatora nowotarskiej imprezy oraz niepokonanego od wielu lat Pawła Szymkowskiego z Bielska Białej.  Zawodnik Joniec Sherco Team wygrał każdy z trzech przejazdów finałowych. Trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Kargul z CKM Cieszyn.

\r\n\r\n

\r\n\r\n

W niedziele zaplanowany był drugi dzień rywalizacji w ramach IV rundy. Niestety plany pokrzyżowała potężna ulewa, która zmusiła organizatorów do odwołania zawodów.

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Kolejne dwie rundy Mistrzostw Polski SUPER ENDURO odbedą się w Bytomiu. Już teraz serdecznie zapraszamy i liczymy na kolejny sukces Emila Juszczaka!