\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

11 listopada b.r., w Święto odzyskania przez Polskę Niepodległości, reprezentanci JONIEC TEAM w rajdach samochodowych stanęli na starcie XV Jubileuszowego Jasielskiego Rajdu Niepodległościowego. Rajd połączony był z obchodami 650-lecia Miasta Jasła.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Pogoda przywitała zawodników lekkim, chłodnym deszczem. W takich właśnie warunkach zacierają się różnice w mocach samochodów, a liczą przede wszystkim umiejętności załogi i dobre opony. Po pozytywnym odbiorze administracyjnym, jak i badaniu kontrolnym, wyruszyliśmy na zapoznanie z odcinkami. Dwa odcinki w centrum miasta oraz dwa bardzo szybkie odcinki drogowe przypadły wszystkim do gustu. Wyruszając na pierwszy oes pogoda nieco się poprawiła. Przesychający, odrobinę zdradliwy asfalt, to ulubiona nawierzchnia naszych podopiecznych, którzy od mocnego akcentu rozpoczęli rajd. Po pierwszej pętli załoga JONIEC TEAM prowadziła zdecydowanie w klasyfikacji generalnej, co pozwoliło pojechać spokojniej ostatnią pętlę. Na przedostatnim odcinku również nie daliśmy rywalom żadnych szans dokładając ponad pół sekundy. Ruszając na ostatni oes przewaga była spora, dzięki czemu bez ciśnienia wyruszyliśmy na trasę przypieczętowując zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.
\r\nOstatecznie po ogłoszeniu oficjalnych wyników potwierdziły się nasze oczekiwania. JONIEC TEAM wygrywa rajd w klasyfikacji generalnej, a także w swojej klasie. 

\r\n\r\n


\r\n
\r\nDaniel Mech: Rajd od początku ułożył się dla nas świetnie. Samochód jechał tak, jak trzeba. Zrobiliśmy bardzo dobry, dokładny opis, co zaowocowało świetnym wynikiem. Nasz sukces na rajdowych oesach jest przede wszystkim sukcesem JONIEC TEAM. Dzięki wsparciu możemy wygrywać, cały czas się kształcić i zdobywać cenne doświadczenie.

\r\n\r\n

Rajd ten, dzięki zwycięstwu umocnił nas na pozycji liderów w klasie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM, a także awansowaliśmy na pozycję v-ce liderów w klasyfikacji generalnej.

\r\n\r\n

Ostatnia runda MOR odbędzie się w Krośnie 22 listopada i rozstrzygnie, czy nasi podopieczni zostaną v-ce mistrzami okręgu.