Wspieramy lokalną społeczność

Nasza firma od wielu lat daje się poznać, jako mecenas działań sportowych, kulturalnych i społecznych. Wspomagamy organizacyjnie i finansowo zarówno organizacje działające na rzecz lokalnej społeczności, jak i pasjonatów sportów. Działalność sponsoringowa i charytatywna stanowi ważny element społecznej odpowiedzialności biznesu. Pomagając innym staramy się również, aby promować region, w którym działamy i żyjemy.

JONIEC TEAM to grupa ambitnych sportowców skupiona pod szyldem firmy JONIEC®, , producenta ogrodzeń i elewacji. Nasi sportowcy prezentują bliską firmie JONIEC® filozofię, by wciąż wyznaczać sobie nowe granice i konsekwentnie je osiągać oraz przekraczać. Nowe wyzwania, nowe cele i ciągły rozwój to kierunek działania ambitnych sportowców, którzy zawsze mają coś do zdobycia, wciąż do przekroczenia mają kolejne bariery w postaci ograniczeń swojego ciała, czy wytrzymałości sprzętu.

Podejmując współpracę ze sportowcami w ramach JONIEC TEAM stawiamy na wytrwałość, niezłomne radzenie sobie z przeciwnościami i konsekwencję w zdobywaniu ambitnych celów. Dlatego wspieramy młodych zawodników, którzy z determinacją walczą o swoją karierę i najwyższe laury.

Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ na podobnych wartościach opiera się historia firmy JONIEC® i filozofia jej działania. Wierzymy, że wyznaczniki sukcesu takie, jak nagrody, medale i wyróżnienia, czy uznanie są ważne, ale to jedynie konsekwencja tego, co najważniejsze, czyli niezłomności, ciężkiej pracy i poświęcenia.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści służą poradą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.