Autorskie technologie wytwarzania

Firma JONIEC® każdego roku wprowadza na rynek nowe wyroby opracowane i wdrożone przez własny sztab fachowców. Ciągłe ulepszanie i tworzenie nowych produktów betonowych jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Ciągła obserwacja zmieniającej się mody i upodobań, pozwala oferować wyroby, które dopasowują się do aktualnych trendów w architekturze.


Jakie technologie produkcji stosujemy?

Vibro Technology
Technologia stosowana w procesie produkcji, która odpowiednio zagęszcza i układa beton. Ma to duży wpływ na cechy wyrobu takie, jak niska nasiąkliwość, mrozoodporność, wytrzymałość na ściskanie i inne wymagania określone w normach polskich i europejskich. Stosowanie tej technologii ma również ogromny wpływ na efekt wizualny wyrobów. Struktura materiału jest zwarta a kolor jednolity.
Splitting Technology
Jest to proces końcowej obróbki betonu. Wyroby poddawane są procesowi łupania na najnowocześniejszych łuparkach uzyskując powierzchnię imitującą łupany piaskowiec. Każdy bloczek poddany tej technologii uzyskuje swój własny niepowtarzalny wygląd, a co ważne nie ma powtarzających się fragmentów powierzchni bloczków lub płytek.
Multigrain Technology
Zabieg ten uwidacznia uziarnienie betonu na zewnętrznej powierzchni bloczka, nadając jej grysowy charakter.
Scratch Technology
To unikalna metoda obróbki wyrobów betonowych, wprowadzona jako nowość na polskim rynku. Wynikiem zastosowania technologii SCRATCH jest wyjątkowa, delikatnie prążkowana faktura powierzchni, wzorowana na dłutowanych i szpicowanych blokach skalnych, a także efekt imitujący wpływ sił przyrody i upływającego czasu.
Calibration Technology
Technologia wyrównywania powierzchni bloczków ogrodzenia, dzięki której układanie kolejnych warstw słupków i podmurówki jest łatwiejsze i szybsze.
Perfect Technology
Technologia, dzięki której każdy bloczek systemu ma tą samą wysokość. Pozwala to wyeliminować etap szlifowania bloczków na budowie, co znacząco przyspiesza czas i koszty budowy ogrodzenia.
Multi Color
To efekt uzyskany w toku produkcji charakteryzujący się tym, że każdy bloczek jest inaczej ubarwiony. Pozwala to na stworzenie unikatowych melanży kolorystycznych.

Gwarantowana trwałość koloru

Technologia barwienia mieszanki betonowej, z której produkowane są bloczki ogrodzenia. Każdy bloczek zabarwiony jest w całej swojej masie, co powoduje, że drobne rysy czy uszkodzenia powstałe na powierzchni ogrodzenia w trakcie użytkowania nie są widoczne.

Jakość potwierdzona badaniami

Oprócz dopracowywanych przez wiele lat technologii gwarantujemy, że do produkcji używamy wyselekcjonowanych kruszyw oraz cementu od najlepszych światowych producentów.


Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?

Skontaktuj się z nami.